נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות ודיווחי מע"מ

הקמתם עסק, עכשיו יש צורך בהנהלת חשבונות מקצועית לעסק שלך. החוק לא מחייב אתכם לפנות למנהל חשבונות, יועץ מס או רואה חשבון אך לרוב כדאי שתמצאו אדם שמתמצא בנושא על מנת שיוכל להנחות אתכם איך וכיצד לבצע את הנהלת החשבונות... (קרא עוד...)

מה תפקידו של מנהל חשבונות

אוקטובר 17, 2012  תפקידו העיקרי של מנהל חשבונות (או בקיצור: מנה"ח), הינו רישום האירועים החשבוניים של העסק, העמותה, החברה וכדומה. מנהל חשבונותעוסק בהנהלת חשבונות בלבד, ואין לבלבל בינו לבין רואה חשבון המתעסק... (קרא עוד...)

למה לשלם לרואה חשבון

אוקטובר 17, 2012 כל בעל עסק, קטן כגדול, הנושא בהוצאות רבות כאלו ואחרות, יכול לשאול את עצמו לשם מה יש צורך לשלם לרואה חשבון? אולי כדאי לחסוך בהוצאה זו ולשלוח את הניירת להנהלת חשבונות לצורך הגשת הדוחות הרשמיים למוסדות... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות

        ראיית חשבונות וביקורת פנים המשרד מתמחה במתן שירותי חשבונאותוביקורות, מיסוי, ייעוץ פיננסיוהכנת תוכניות עסקיות יעוץ מיסים יעוץ... (קרא עוד...)

ניהול ספרים זה לא משחק ילדים

כל עוסק חייב לנהל את ספרי החשבונות שלו כפי שקבעו תקנות מס הכנסה, כאשר לכל עסק ישנן הוראות ניהול ספרים פרטניות אשר נקבעו לתחום עיסוקו בתוספת לתקנות. חשוב מאוד לנהל את הספרים בהתאם לתקנות ולהיות ערים לשינויים החלים בהן... (קרא עוד...)

עצמאי או חברה בע"מ

אדם מן השורה המחליט להקים עסק שואל את עצמו – עצמאי או חברה? ננסה כאן להראות את שני צידי המטבע בכל תחום. עסק עצמאי – יתרונות:  אדון לעצמו, קובע את הזמנים של עצמו. לא מחוייב בהחזקת רואה חשבון צמוד כל השנה, אלא... (קרא עוד...)

עוסק מורשה או עוסק פטור?

  שאלת שעולה בפני מי שעומד לפתוח עסק – עוסק מורשה או עוסק פטור?   יש לבחון  את שתי האופציות ולהחליט מה יותר נכון. עוסק מורשה       צורת ההתאגדות הנפוצה למי שמחזור עסקאותיו גבוה מ 76,884 ₪ (נכון לשנת... (קרא עוד...)

מה תפקידו של רואה חשבון

אוקטובר 17, 2012 הדרך להיות רואה חשבון, שהוא מקצוע יוקרתי ומבוקש, אינה קלה. על הסטודנט לראיית חשבון לעבור מבחנים קשים מטעם מועצת רואי החשבון, ולאחריהם להתמחות שנתיים במשרד רואי חשבון. רק לאחר מכן יוכל לשמש כרואה... (קרא עוד...)

הוצאה מוכרת

כל בעל עסק נתקל במהלך העסקים בשאלה "מה היא הוצאה מוכרת?" התשובה לכך נמצאת בסעיף 17 לפקודת מס הכנסה המפרט את ההוצאות המותרות בניכוי. להלן נפרט חלק מן ההוצאות המוכרות המשמשות בייצור הכנסתו של נישום ויותרו... (קרא עוד...)

האם כל עסק זקוק לרואה חשבון?

ראשית, חברה היא הישות היחידה החייבת לשכור שירותי ראיית חשבון לצורך בקרה על הדו"חות הכספיים שלה. חובה זו אינה חלה על עוסקים מורשים או פטורים. אבל... רואה חשבון מרכז תחתיו את כל ההתנהלות הפיננסית של העסק – פנימה והחוצה... (קרא עוד...)

המדריך המלא לפתיחת עסק

התלבטת רבות, בנית תכנית עסקית ושיווקית, קיבלת את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים, והחלטת לעשות את הצעד ולפתוח עסק. מה השלב הבא? מה צריך לעשות ולמי יש לפנות? במאמר זה ריכזנו עבורך את כל הצעדים אותם יש לבצע מול הרשויות לצורך... (קרא עוד...)