נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : מיסוי חברות

מיסוי יחידים וחברות

  מיסוי יחידים וחברות נועד בכדי לשלם את המס הנכון או בשפת רשות המיסים "מס אמת" לרשויות, בין אם מדובר בעצמאי או בחברה לכל נישום שיעורי מס שונים, הקלות וזיכויים שונים, כל מקרה לגופו. שיטת המיסים בישראל היא פרוגרסיבית,... (קרא עוד...)

הקמת חברה

משרדינו מטפל בכל הקשור להקמת חברה ורישומה ברשם החברות, פתיחת תיק במע"מ ופתיחה... (קרא עוד...)

הכנת דוחות שנתיים

למשרדנו ניסיון רב בביצוע ביקורת והכנת דוחות כספיים שנתייםובכלל זה- מאזנים, דוחות רווח והפסד, דוחות על השינויים בהון העצמי, דוחות תזרימי מזומנים וביאורים לדוחות הכספיים עבור חברות, שותפויות, עמותות... (קרא עוד...)

ביקורת פנים

חוק הביקורת הפנימית התשנ"ב 1992,מחייב מינוי מבקר פנימי בחברות ציבוריות, חברות ביטוח, בנקים, גופים הכפופים לביקורת מבקר המדינה וגופים הממומנים במסגרת תקציב המדינה. משרדנו מעניק שירותי ביקורת פניםלחברות ותאגידים... (קרא עוד...)

עצמאי או חברה בע"מ

אדם מן השורה המחליט להקים עסק שואל את עצמו – עצמאי או חברה? ננסה כאן להראות את שני צידי המטבע בכל תחום. עסק עצמאי – יתרונות:  אדון לעצמו, קובע את הזמנים של עצמו. לא מחוייב בהחזקת רואה חשבון צמוד כל השנה, אלא... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות', המשרד הוקם בשנת 2007

המשרד נותן מענה למגוון שירותים בתחום הפיננסי, במגוון רחב של ענפים ובכל תחומי הפעילות העסקית. למשרד מגוון לקוחות מתחומי פעילות שונים, וביניהם ניתן למצוא: חברות הזנק, תעשייה מסורתית, עמותות, חברות לתועלת הציבור... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות

        ראיית חשבונות וביקורת פנים המשרד מתמחה במתן שירותי חשבונאותוביקורות, מיסוי, ייעוץ פיננסיוהכנת תוכניות עסקיות יעוץ מיסים יעוץ... (קרא עוד...)

פנסיית חובה ותנאים סוציאליים

פנסיית חובה ותנאים סוציאליים   בתחילת שנת 2008 נכנס לתוקף חוק פנסיה חובה אשר הביא למהפכה . חוק פנסיית החובה נכנס בשלבים והוא חל על כל עובד ועובד באשר הוא. להלן נפרט את גובה ההפקדות החודשיות שיש להעביר לקופות... (קרא עוד...)

ראיית חשבון וביקורת

  למשרדנו ניסיון רב בביצוע ביקורת וסיוע בעריכת דוחות כספיים שנתיים לחברות, שותפויות, עמותות ומלכ"רים ממגוון תחומים. ביקורת הדוחות הכספיים מבוצעת בהתאם לגילויי דעת של לשכת רואי חשבון בישראל, המוסד הישראלי לתקינה... (קרא עוד...)

קרנות גידור

קרן גידור הוא שם כללי המייצג קרנות להשקעות פרטיות אשר אינן נסחרות בבורסה לני"ע. מטרתה של קרן גידור היא להשיג תשואה ללא תלות בתנאי השוק, במסחר חסר סיכון כמו מק"מ אשר נחשב אפסי בתנודתיות שלו, למעשה קרן... (קרא עוד...)

קישורים שימושיים

רשות המיסים בישראל ביטוח לאומי שירות התשלומים הממשלתי. רשם החברות. הרשות לעסקים קטנים ובינוניים. אתר בנק ישראל מחשבון מס הכנסה שנתי לשכירים אישור על ניכוי מס... (קרא עוד...)

החוק לעידוד השקעות הון

במסגרת חוק המדיניות הכלכלית לשנים 2011 ו – 2012, בוצע תיקון מקיף ומשמעותי של החוק לעידוד השקעות הון, התשי"ט-1959 (להלן "החוק"). תיקון זה עתיד לשנות בצורה מהותית את ההטבות להן היו זכאים עד כה מפעלים מוטבים ומפעלים... (קרא עוד...)

הקמת עסק או תאגיד

הקמת עוסק מורשה או חברה בע"מ  היא החלטה רבת משקל ודורשת הכוונה וייעוץ של רואה חשבון מקצועי ומנוסה בתחום.  ישנם היבטים שונים ושיקולים שיש לקחת בחשבון טרם ההחלטה. הקמת עסק או תאגיד דורשים רישומים שונים... (קרא עוד...)

שווי שימוש ברכב

לאחרונה אנו נשאלים רבות על ידי עוסקים עצמאים רבים האם כדאי להחזיק רכב בעסק? התשובה ברוב המקרים היא שעוסק המוגדר כעוסק מורשה או פטור ועושה שימוש ברכב לצורך עיסוקו יעשה בחוכמה אם ירשום את הוצאות הרכב על העסק, שכן הוא אינו... (קרא עוד...)

המדריך המלא לפתיחת עסק

התלבטת רבות, בנית תכנית עסקית ושיווקית, קיבלת את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים, והחלטת לעשות את הצעד ולפתוח עסק. מה השלב הבא? מה צריך לעשות ולמי יש לפנות? במאמר זה ריכזנו עבורך את כל הצעדים אותם יש לבצע מול הרשויות לצורך... (קרא עוד...)

תמריץ ממשלתי יקר ערך – החוק לעידוד השקעות הון

פברואר 16, 2015מטרתו העיקרית של החוק לעידוד השקעות הון, התשי"ט 1959, היא לעודד השקעות ויזמות באמצעות הגדלת כושר היצור, הגדלת היקף היצוא ויצירת מקומות עבודה חדשים בעיקר במפעלים הממוקמים בפריפריה, קרי אזור עדיפות א'. הגוף האחראי... (קרא עוד...)

האם כל עסק זקוק לרואה חשבון?

ראשית, חברה היא הישות היחידה החייבת לשכור שירותי ראיית חשבון לצורך בקרה על הדו"חות הכספיים שלה. חובה זו אינה חלה על עוסקים מורשים או פטורים. אבל... רואה חשבון מרכז תחתיו את כל ההתנהלות הפיננסית של העסק – פנימה והחוצה... (קרא עוד...)

ניהול תקציב עסקי

לכאורה העניין נראה ברור. ניהול נכון יוביל את העסק לפריחה ושגשוג בעוד ניהול כושל עשוי להביא אותו לכדי פשיטת רגל. למעשה, עסקים רבים מתקשים לפרוט לגורמים את עיקרי המשימות לביצוע שיביאו את העסק לצד העולה של הגרף: 1. הגדילו את... (קרא עוד...)