נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : מיסוי יחידים

מיסוי יחידים וחברות

  מיסוי יחידים וחברות נועד בכדי לשלם את המס הנכון או בשפת רשות המיסים "מס אמת" לרשויות, בין אם מדובר בעצמאי או בחברה לכל נישום שיעורי מס שונים, הקלות וזיכויים שונים, כל מקרה לגופו. שיטת המיסים בישראל היא פרוגרסיבית,... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות

        ראיית חשבונות וביקורת פנים המשרד מתמחה במתן שירותי חשבונאותוביקורות, מיסוי, ייעוץ פיננסיוהכנת תוכניות עסקיות יעוץ מיסים יעוץ... (קרא עוד...)

קרנות גידור

קרן גידור הוא שם כללי המייצג קרנות להשקעות פרטיות אשר אינן נסחרות בבורסה לני"ע. מטרתה של קרן גידור היא להשיג תשואה ללא תלות בתנאי השוק, במסחר חסר סיכון כמו מק"מ אשר נחשב אפסי בתנודתיות שלו, למעשה קרן... (קרא עוד...)

עצמאי או חברה בע"מ

אדם מן השורה המחליט להקים עסק שואל את עצמו – עצמאי או חברה? ננסה כאן להראות את שני צידי המטבע בכל תחום. עסק עצמאי – יתרונות:  אדון לעצמו, קובע את הזמנים של עצמו. לא מחוייב בהחזקת רואה חשבון צמוד כל השנה, אלא... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות', המשרד הוקם בשנת 2007

המשרד נותן מענה למגוון שירותים בתחום הפיננסי, במגוון רחב של ענפים ובכל תחומי הפעילות העסקית. למשרד מגוון לקוחות מתחומי פעילות שונים, וביניהם ניתן למצוא: חברות הזנק, תעשייה מסורתית, עמותות, חברות לתועלת הציבור... (קרא עוד...)

ניהול תקציב עסקי

לכאורה העניין נראה ברור. ניהול נכון יוביל את העסק לפריחה ושגשוג בעוד ניהול כושל עשוי להביא אותו לכדי פשיטת רגל. למעשה, עסקים רבים מתקשים לפרוט לגורמים את עיקרי המשימות לביצוע שיביאו את העסק לצד העולה של הגרף: 1. הגדילו את... (קרא עוד...)