נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : קרנות להשקעות פרטיות

קרנות גידור

קרן גידור הוא שם כללי המייצג קרנות להשקעות פרטיות אשר אינן נסחרות בבורסה לני"ע. מטרתה של קרן גידור היא להשיג תשואה ללא תלות בתנאי השוק, במסחר חסר סיכון כמו מק"מ אשר נחשב אפסי בתנודתיות שלו, למעשה קרן... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות

        ראיית חשבונות וביקורת פנים המשרד מתמחה במתן שירותי חשבונאותוביקורות, מיסוי, ייעוץ פיננסיוהכנת תוכניות עסקיות יעוץ מיסים יעוץ... (קרא עוד...)

חישוב ועריכת תלושי שכר

    משרדנו מעניק את כל שירותי חשבות השכר על ידי חשבות שכר מקצועיות ובעלות נסיון.  שרותי חשבות השכר במשרדנו כוללים, בין היתר: חישוב תלושי שכר עפ"י דרישת המעסיק, ובהתאם לחוק. חישוב הפרשות לקרן פנסיה חובה על פי... (קרא עוד...)

הוצאה מוכרת

כל בעל עסק נתקל במהלך העסקים בשאלה "מה היא הוצאה מוכרת?" התשובה לכך נמצאת בסעיף 17 לפקודת מס הכנסה המפרט את ההוצאות המותרות בניכוי. להלן נפרט חלק מן ההוצאות המוכרות המשמשות בייצור הכנסתו של נישום ויותרו... (קרא עוד...)

האם כל עסק זקוק לרואה חשבון?

ראשית, חברה היא הישות היחידה החייבת לשכור שירותי ראיית חשבון לצורך בקרה על הדו"חות הכספיים שלה. חובה זו אינה חלה על עוסקים מורשים או פטורים. אבל... רואה חשבון מרכז תחתיו את כל ההתנהלות הפיננסית של העסק – פנימה והחוצה... (קרא עוד...)