נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : רואה חשבון ברחובות

רטמן זיכרמן ושות

        ראיית חשבונות וביקורת פנים המשרד מתמחה במתן שירותי חשבונאותוביקורות, מיסוי, ייעוץ פיננסיוהכנת תוכניות עסקיות יעוץ מיסים יעוץ... (קרא עוד...)

מה תפקידו של רואה חשבון

אוקטובר 17, 2012 הדרך להיות רואה חשבון, שהוא מקצוע יוקרתי ומבוקש, אינה קלה. על הסטודנט לראיית חשבון לעבור מבחנים קשים מטעם מועצת רואי החשבון, ולאחריהם להתמחות שנתיים במשרד רואי חשבון. רק לאחר מכן יוכל לשמש כרואה... (קרא עוד...)

למה לשלם לרואה חשבון

אוקטובר 17, 2012 כל בעל עסק, קטן כגדול, הנושא בהוצאות רבות כאלו ואחרות, יכול לשאול את עצמו לשם מה יש צורך לשלם לרואה חשבון? אולי כדאי לחסוך בהוצאה זו ולשלוח את הניירת להנהלת חשבונות לצורך הגשת הדוחות הרשמיים למוסדות... (קרא עוד...)

איך לבחור רואה חשבון

איך לבחור רואה חשבון? אוקטובר 18, 2012 על מנת לבחור ברואה חשבון מקצועי, יש לברר ראשית כל האם הוא מחזיק בתעודות הנדרשות על פי חוק. בהתאם לחוק רואי חשבון (1955) על רואה החשבון להיות בעל תעודת רואה חשבון מטעם משרד... (קרא עוד...)

האם כל עסק זקוק לרואה חשבון?

ראשית, חברה היא הישות היחידה החייבת לשכור שירותי ראיית חשבון לצורך בקרה על הדו"חות הכספיים שלה. חובה זו אינה חלה על עוסקים מורשים או פטורים. אבל... רואה חשבון מרכז תחתיו את כל ההתנהלות הפיננסית של העסק – פנימה והחוצה... (קרא עוד...)

רטמן זיכרמן ושות

* שם: * אימייל: * טלפון: אזור בארץ: * הודעה: Captcha כתבו לנו  077-5055431  08-9390493  052-2657405 info@rz-cpa.co.il     סניף תל אביב... (קרא עוד...)

ראיית חשבון וביקורת

  למשרדנו ניסיון רב בביצוע ביקורת וסיוע בעריכת דוחות כספיים שנתיים לחברות, שותפויות, עמותות ומלכ"רים ממגוון תחומים. ביקורת הדוחות הכספיים מבוצעת בהתאם לגילויי דעת של לשכת רואי חשבון בישראל, המוסד הישראלי לתקינה... (קרא עוד...)

הקמת עסק או תאגיד

הקמת עוסק מורשה או חברה בע"מ  היא החלטה רבת משקל ודורשת הכוונה וייעוץ של רואה חשבון מקצועי ומנוסה בתחום.  ישנם היבטים שונים ושיקולים שיש לקחת בחשבון טרם ההחלטה. הקמת עסק או תאגיד דורשים רישומים שונים... (קרא עוד...)

הנהלת חשבונות ודיווחי מע"מ

הקמתם עסק, עכשיו יש צורך בהנהלת חשבונות מקצועית לעסק שלך. החוק לא מחייב אתכם לפנות למנהל חשבונות, יועץ מס או רואה חשבון אך לרוב כדאי שתמצאו אדם שמתמצא בנושא על מנת שיוכל להנחות אתכם איך וכיצד לבצע את הנהלת החשבונות... (קרא עוד...)

קרנות גידור

קרן גידור הוא שם כללי המייצג קרנות להשקעות פרטיות אשר אינן נסחרות בבורסה לני"ע. מטרתה של קרן גידור היא להשיג תשואה ללא תלות בתנאי השוק, במסחר חסר סיכון כמו מק"מ אשר נחשב אפסי בתנודתיות שלו, למעשה קרן... (קרא עוד...)

עצמאי או חברה בע"מ

אדם מן השורה המחליט להקים עסק שואל את עצמו – עצמאי או חברה? ננסה כאן להראות את שני צידי המטבע בכל תחום. עסק עצמאי – יתרונות:  אדון לעצמו, קובע את הזמנים של עצמו. לא מחוייב בהחזקת רואה חשבון צמוד כל השנה, אלא... (קרא עוד...)

מה תפקידו של מנהל חשבונות

אוקטובר 17, 2012  תפקידו העיקרי של מנהל חשבונות (או בקיצור: מנה"ח), הינו רישום האירועים החשבוניים של העסק, העמותה, החברה וכדומה. מנהל חשבונותעוסק בהנהלת חשבונות בלבד, ואין לבלבל בינו לבין רואה חשבון המתעסק... (קרא עוד...)

המדריך המלא לפתיחת עסק

התלבטת רבות, בנית תכנית עסקית ושיווקית, קיבלת את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים, והחלטת לעשות את הצעד ולפתוח עסק. מה השלב הבא? מה צריך לעשות ולמי יש לפנות? במאמר זה ריכזנו עבורך את כל הצעדים אותם יש לבצע מול הרשויות לצורך... (קרא עוד...)

תמריץ ממשלתי יקר ערך – החוק לעידוד השקעות הון

פברואר 16, 2015מטרתו העיקרית של החוק לעידוד השקעות הון, התשי"ט 1959, היא לעודד השקעות ויזמות באמצעות הגדלת כושר היצור, הגדלת היקף היצוא ויצירת מקומות עבודה חדשים בעיקר במפעלים הממוקמים בפריפריה, קרי אזור עדיפות א'. הגוף האחראי... (קרא עוד...)

ניהול תקציב עסקי

לכאורה העניין נראה ברור. ניהול נכון יוביל את העסק לפריחה ושגשוג בעוד ניהול כושל עשוי להביא אותו לכדי פשיטת רגל. למעשה, עסקים רבים מתקשים לפרוט לגורמים את עיקרי המשימות לביצוע שיביאו את העסק לצד העולה של הגרף: 1. הגדילו את... (קרא עוד...)

קישורים שימושיים

רשות המיסים בישראל ביטוח לאומי שירות התשלומים הממשלתי. רשם החברות. הרשות לעסקים קטנים ובינוניים. אתר בנק ישראל מחשבון מס הכנסה שנתי לשכירים אישור על ניכוי מס... (קרא עוד...)

טפסים

  1.      טופס ייצוג 2.      פתיחת תיק במע"מ 3.      פתיחת תיק במס הכנסה ליחיד 4.      פתיחת תיק במס הכנסה לחברה 5.      דין וחשבון לביטוח... (קרא עוד...)

שווי שימוש ברכב

לאחרונה אנו נשאלים רבות על ידי עוסקים עצמאים רבים האם כדאי להחזיק רכב בעסק? התשובה ברוב המקרים היא שעוסק המוגדר כעוסק מורשה או פטור ועושה שימוש ברכב לצורך עיסוקו יעשה בחוכמה אם ירשום את הוצאות הרכב על העסק, שכן הוא אינו... (קרא עוד...)